Data: 

piątek, Październik 7, 2016 - 09:30 do niedziela, Październik 9, 2016 - 13:00

Cykl imprez: 

4matic Adventure

Serdecznie zapraszamy na wyjazd 4Matic Adventure, który odbędzie się w dniach 7-9 października.

Weekend będą mieli Państwo okazję spędzić w Spale, będącej znaną miejscowością wypoczynkową nad Pilicą, na terenie dawnej Puszczy Pilickiej, obecnie Spalskiego Parku Krajobrazowego. Hotel Mościcki Resort&Conference (http://hotelmoscicki.pl/), w którym się zatrzymamy, to czterogwiazdkowy hotel położony w samym centrum Spały. Wystrój łączy w sobie tradycję z nowoczesnością, nawiązując do atmosfery okresu międzywojennego, kiedy to Spała stanowiła letnią rezydencję prezydenta Ignacego Mościckiego.
 
Weekend rozpoczniemy  w piątek wspólną kolacją. Bogaty sobotni program obejmuje m.in. przejazd samochodami Mercedes-Benz SUV po wyznaczonej turystycznej trasie, jazdę na żwirowni terenowymi Klasami G pod okiem wykwalifikowanych instruktorów, spacer podziemną trasą turystyczną po wyrobiskach kopalni piasku kwarcowego, szkolenie z broni ASG na torze strzeleckim, zwiedzanie skansenu rzeki Pilicy w Tomaszowie, obiad w terenie, a dla chętnych spacer do malowniczych Niebieskich Źródeł.

Dodatkową atrakcją będą rozlokowane na trasie punkty kontrolne oraz zadania do wykonania, w tym odnalezienie miejsc ze zdjęć zrobionych na trasie. Każdy z uczestników po zapoznaniu się z zasadami bezpieczeństwa będzie miał okazję prowadzić samochód Mercedes-Benz, a także zająć pozycję pilota z notatkami rajdowymi (Roadbook’iem). Po męczącym, ale pełnym wrażeń dniu przyjedziemy do hotelu, w którym będziemy mieli okazję wybrać się w „Piwną podróż po świecie”. Specjaliści  przybliżą nam smaki piwa istniejące w poszczególnych krajach – posłuchacie Państwo opowieści o ich rodowodzie, charakterze, składzie surowcowym oraz będzie mogli dokonać degustacji kilku gatunków piwa.
 
Koszt wyjazdu dla jednej osoby to 1500 pln brutto lub w przypadku uczestnictwa dwóch osób 2500 pln brutto.

Zachęcamy do obejrzenia videorelacji z poprzedniego wyjazdu z cyklu 4MATIC Adventure.

W przypadku zainteresowania wyjazdem prosimy o kontakt mailowy (info-mbw@daimler.com) lub telefoniczny (+48 22 312 7000).

 

ZałącznikWielkość
Image icon zaproszenie_4matic_adventure_v2.jpg1.9 MB
Samochody:  Klasa G GLA GLC GLE GLS